5 лет назад, в дождливое утро, именно она пришла в нашу жизнь..

357b92639b928515Сегодня день рождения у одной прекрасной девочки. Я поздравляю Яночку и ее маму с этим светлым днем! Расти здоровой и счастливой!

«5 років тому в цей ранковий осінній час тихо падав дощ. Автівки сунули в тягучці Вовчинецькою, я сиділа на задньому сидінні, тобто як сиділа, колінами «сиділа» розвернута проти руху авто, вдивляючись в заднє скло на краплі дощу, автівки позаду, які ніби вишикувалися в шеренгу, чекаючи своєї черги на світлофорі, на пішоходів під парасольками. Ще якихось неповних дві години 5 років тому — і в мене під боком лежала моя дівчинка, малесенька Ясюлька. До того якось думалось з тривогою, як, маючи такого обожнюваного Дєніка, полюбити ще когось? Але полюбила моментально, от тільки на вигляд вона була не така красива, як її братик, ну і поговорити з нею ще було неможливо.

Ця дівчинка геть не схожа на мене, ні зовні, ні характером. Але мені є чому в неї повчитись. Вона з нас всіх найдобріша, наймиліша, найспівчутливіша та найпереживальніша. Вона може бути як справжньою леді, так і хлопчуром в компанії однолітків старшого брата. Вона забирає в мене дуже багато моральних сил та емоцій, але й віддає не менше. Плаксива і боягузлива в абсолютно нейтральних ситуаціях, така ж безстрашна у інших. Кого ще Ден може послати в темну кімнату, як не Яну? Чи хто, боячись собак, піде забрати м’яч біля буди бабціного дикого і неврівноваженого Барсіка? В той же ж час, хто буде декілька місяців чекати дня народження, а за три дні до нього засумувати з цього приводу, а ще через день ридати гіркими сльозами, що не йде в садочок, бо їй там будуть співати «Коровай». Це з опери «ееее, мама, на мене муха дивиться»!

Вона вміє маніпулювати оточуючими, поки що несвідомо, але видно, як з кожним разом вона відточує свої здібності Маленька моя дівчинка з характером, яку я просто обожнюю і щаслива, що 5 років тому, в дощовий пізньоосінній ранок саме вона прийшла в наше життя.»

Автор: Ольга Сафонова

Опубликовать в Facebook
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Яндекс

Поделитесь своим мнением